Hotel Cascavel
Hotel Cascavel Sinop met 55 kamers bevindt zich in de nabijheid van Fasipe, gelegen op 10 minuten met de auto.
Het centrum van Sinop kan worden bereikt binnen 15 minuten lopen van het hotel, en culturele locaties zoals Museu Histórico de Sinop liggen op 1 km afstand. Dit hotel in Sinop bevindt zich binnen 20 minuten loopafstand van de Kathedraal van het Heilig Hart van Jezus. Gasten kunnen ook genieten van de nabijheid van Praca Plinio Callegaro, gelegen binnen 250 meter loopafstand. Het Bospark Sinop is binnen 25 minuten loopafstand van Cascavel Sinop gelegen.
De kamers van de accommodatie in Sinop hebben een patio, samen met airconditioning voor uw gemak. U vindt er leuke accenten zoals een apart toilet en een douche om uw verblijf te verbeteren.
Restaurante E Pizzaria Pavao verwent gasten met Braziliaanse maaltijden en ligt binnen een paar straten van Hotel Cascavel.
- Locale bezienswaardigheiden
- Ifmt700 m
- Senai1,1 km
- de Kathedraal van het Heilig Hart van Jezus700 m
- Museu Histórico de Sinop550 m
- Memorial Rogerio Ceni2 km
- UNEMAT - Campus Imperial1,1 km
- Universidade do Estado de Mato Grosso1,1 km
- Catedral Sagrado Coração de Jesus850 m
- Luchthavens
- Luchthaven Sinop12 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Patio
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Hotel Cascavel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 15 minuten om in het stadscentrum van Hotel Cascavel te komen. - ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Hotel Cascavel?
Sinop luchthaven en Hotel Cascavel zijn gescheiden door een 5 km afstand. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Hotel Cascavel?
Klanten van Hotel Cascavel moeten om 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Hotel Cascavel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Hotel Cascavel is $52. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit hotel in Sinop?
Dit hotel in Sinop biedt Uitgebreide Kamer en Basic Driepersoonskamer om eruit te kiezen.